Dlaczego warto kupić kompendium dyrektora przedszkola?

Kompendium dyrektora przedszkola to wartościowa publikacja internetowa. Skierowany jest do dyrektorów publicznych i niepublicznych przedszkoli. Można z niego korzystać na laptopie, smartfonie, tablecie i komputerze stacjonarnym. Dostosowany jest do potrzeb i oczekiwań dyrektora nowoczesnej placówki oświatowej.

Co zawiera kompendium?

Wyróżnia się atrakcyjną ceną. Kompendium dyrektora przedszkola obejmuje:

• ponad 2000 dokumentów, które można wydrukować i edytować,
• odpowiedzi specjalistów i prawników,
• oryginalne scenariusze zajęć i zabaw (w tym język angielski, arteterapia i logopedia) dostosowane do potrzeb wiekowych dzieci,
• prezentacje w wygodnym formacie ppt: o bezpieczeństwie w przedszkolu, obowiązkach dyrektora i arkuszu organizacji pracy.

W cenę wliczony jest również certyfikat uczestnictwa w programie, newslettery i dedykowane publikacje, a także zapytanie do eksperta i indywidualna opieka konsultanta. Oprócz tego można pobrać prezentację o kierunkach polityki oświatowej, wzór dokumentu oraz przykładowy arkusz kontroli.

Uczestnicy mogą również skorzystać z dużych zniżek na szkolenia stacjonarne (20%) i wybrane publikacje (50%).

Dlaczego warto go kupić?

We wspomnianym kompendium można znaleźć dokumentację kadrową i placówki niepublicznej. Ponadto obejmuje Biuletyn “Profesjonalne Zarządzanie Przedszkolem” oraz aktualne akty prawne i dokumenty. Przedstawia gotowe rozwiązania z zakresu organizacji placówki oświatowej.

Ponadto kompendium dyrektora przedszkola dostarcza wartościowych wskazówek na temat owocnej współpracy z rodzicami. Omawia prawa i obowiązki dyrektora. Pokazuje też, w jaki sposób przygotować interesujące przemówienia. Przygotowuje placówkę do kontroli. Kompendium dyrektora przedszkola gwarantuje lepszą organizację dokumentacji. Można z niego skorzystać w każdej chwili.

Prezentowane narzędzie jest profesjonalne i łatwe w obsłudze. Stanowi cenne wsparcie dla każdego dyrektora przedszkola. Niezbędne informacje są na wyciągnięcie ręki. Co ważne, będą na bieżąco aktualizowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *